توضیحات محصول

پک کامل تمام افزونه های پریمیوم سئو وردپرس Yoast Seo Premium

افزونه سئو وردپرس Yoast SEO Premium این قدرت را به سایت شما می دهد تا محتوای سایت وردپرس را برای موتورهای جستجو بهینه کنید و بتوانید تعداد بازدیدکنندگان خود را از موتورهای جستجو افزایش دهید.

بیش از ۸۰% بازدیدکنندگان سایت ها از طریق موتورهای جستجو با سایت آشنا می شوند پس باید سایت را برای این موتورهای جستجو بهینه کرد تا در نتایج بالا و ابتدایی قرار گیرید.

آپدیت شده به آخرین نسخه افزونه پریمیوم سئوی وردپرس Yoast SEO Premium 11.1

افزونه سئو WordPress Seo Yoast

افزونه سئو وردپرس Yoast

افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم یا افزونه وردپرس Yoast Seo Premium بهترین و قویترین فزونه وردپرس برای بهبود و بهینه سازی سئو سایت است به کمک افزونه پرمیوم Yoast می توانید کلمات کلیدی را برای محتوای سایت خود بیابید و با رعایت اصول سئو در بخش عنوان، خلاصه، تعداد کلمات، لینک مطلب، استفاده از هدینگ ها و … تا چندین برابر سئو سایت را افزایش دهید و در ابتدای لیست نتایج گوگل قرار بگیرید.

پلاگین Yoast سئو نسخه پرمیوم به طور خودکار تغییرات صورت گرفته در آدرس لینک مطالب شما را تشخیص داده و به جای آنکه بازدیدکنندگان شما با مراجعه به آدرس های قبلی با خطای ۴۰۴ مواجه شوند، آنها را به آدرس جدید منتقل می کند. این کار در امتیازدهی سئو دارای اهمیت بسیار زیادی است و باتوجه به این اهمیت، مراحل انتقال توسط پلاگین به صورت کاملا خودکار انجام می شود.