اسکریپت اپ اندروید سوال و پاسخ | Quiz Online

اسکریپت اپ اندروید کوئیز

با اسکریپت اپ اندروید سوال و پاسخ که پرفروش ترین اسکریپت اپ اندروید Codecanyon نیز می باشد می توانید به راحتی اپلیکیشن خود برای باری سوال و جواب آنلاین داشته باشید.

اسریپت Quiz Online با بیش از 1400 فروش، با استفاده پنل ادمین قدرتمند خود به شما اجاره خواهد داد کوئیز های خود مدیریت کنید به دسته بندی یا زیر دسته بندی اضافه کنید.

اسکریپت اپ اندروید سوال و پاسخ

از دیگر امکانات این اسکریپت پشتیبانی از سوالات تصویری است که می تواند جذابیت زیادی به اپ شما ببخشد.

سوالات این اسکریپت چهار گزینه ای می باشد در ادامه به امکانات اسکریپت اپ اندروید سوال و پاسخ خواهیم پرداخت.

آپدیت شده به آخرین نسخه Quiz Online v5.4.1

اسکریپت بازی Quiz Of Kingsاسکریپت بازی سوال و پاسخ آنلاین
اسکریپت بازی سوال و پاسخ آنلاین

ظاهر و طراحی اسکریپت بازی سوال و پاسخ آنلاین

طاهر این اپلیکیشن ساده اما زیباست و برای قسمت های محتلف از جمله پاسخ صحیح و غلط انیمیشن های مناسب قرار گرفته است. تمامی این موارد در پیش نمایش ویدیویی مشخص است.

نکته حائز اهمیت پشتیبانی این اسکریپت از راست چین ( RTL ) است که با توجه به این پشتیبانی می توان به راحتی به زبان فارسی ترجمه و استفاده کرد.

اسکریپت اپ اندروید سوال و پاسخ

اسکریپت Quiz Online

اسکریپت بازی سوال و پاسخ آنلاین

امکانات اسکریپت Quiz Online

اسکریپت بازی سوال و پاسخ آنلاین Quiz Online دارای امکانات بی نظیریست که می توان گفت به دلیل همین امکانات یکی از محبوب ترین اسکریپت های اندروید Codecanyon است و از 206 رای امتیاز عالی 4.84 را بدست آورده.

آمار کاربران

با استفاده از این ویژگی می توانید رتبه و سکه های هر کاربر را مشاهده کنید.

در بخش آمار شخصی می توانید تعداد کوئیز هایی که کاربر شرکت کرده، تعداد کوئیز های صحیح و در نهایت تعداد کوئیز های غلط را مشاهده کنید.

دعوت کنید و سکه بگیرید!

از دیگر امکانات جذاب این اسکریپت امکان دعوت دوستان و دریافت سکه است که می تواند به پیشرفت سریع تر اپلیکیشن شما کمک شایانی کند.

بتل کوئیز

اسکریپت Quiz Online را می توانید به یک بازی آنلاین جذاب همانند بازی محبوب Quiz Of Kings تبدیل کنید. با این قابلیت بازیکنان می نوانند به رقابت با یکدیگر بپردازند.

جدول برندگان سفارشی

می توانید برترین بازیکنان را بر اساس روزانه ماهانه یا همیشه مشاهده کنید. این قابلیت مطمئنا باعث ایجاد رقابت بیشتر بین بازیکنان خواهد شد.

خط زمانی

این قابلیت از جمله کلیدی ترین قابلیت های اسکریپت اپ اندروید سوال و پاسخ است که به بازیکن اجازه می دهد به جای پاسخ به سوال از گزینه های کمکی که شامل گزینه 50 – 50( حذف دو گزینه ) ، مشاهده پاسخ بازیکنان دیگر به صورت درصد ، بازنشانی زمان سنج و رد کردن سوال می باشد، استفاده کند.

اسکریپت اپ اندروید سوال و پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *