قالب وردپرس Makery Marketplace Theme

یک قالب کامل برای راه اندازی فروشگاه های متفاوت. این قالب علاوه بر اینکه یک قالب واکنشگرای وردپرس است دارای افزونه و اپلیکیشن هایی برای راه اندازی فروشگاه جامع با قابلیت محاسبه کمیسیون های فروش نیز است.

قالب Makery Marketplace WordPress Theme با افزونه فروشگاهی ووکامرس هماهنگ شده است که امکانات و بخش های متعدد و منحصر بفردی را به افزونه ووکامرس اضافه می کند.

آپدیت شده به آخرین نسخه قالب وردپرس Makery Marketplace WordPress Theme 1.24

قالب فارسی Makery توسط تیم وردپرس تولز فارسی سازی شده است و علاوه بر موجود بودن فایل های ترجمه، این قالب راست چین نیز شده است.

این قالب دارای صفحه شخصی کاربر می باشد که کاربران می توانند با استفاده از اکانت فیسبوک خود عضو سایت شوند.

این تم دارای بخش های متعددی می باشد اولین قسمت آن مربوط به خرید است، در بخش خرید این تم  شما می توانید یکسری قابلیت هایی را به ووکامرس خود اضافه کنید، به گونه ای که هر کاربری می تواند به راحتی اطلاعات خرید خود را مشاهده کند.

در قست پروفایل قالب وردپرس Makery – Marketplace WordPress Theme کاربر می تواند  مشخصات خود را ویرایش کند  و عکس پروفایل خود را تغییر دهد و تصویری برای صفحه ی شخصی خود قرار دهد همچنین کاربر کاربر می تواند برای خود یک فروشگاه در سایت راه اندازی کند و یا محصولی را به علاقه مندی ها اضافه کند، تماس با کاربران دیگر، ویرایش تنظیمات و دیگر امکانات که در این بخش قرار دارد.

 

اما قسمت های این قالب که دارای یکسری امکانات قدرتمند می باشد از جمله تغییر فونت، رنگ، پس زمینه، تنظیمات لغزنده، سوئیچ بین طرح بندی صفحه، ایجاد ستون های فرعی، اطلاعیه و ویرایش ایمیل و…

Makery Marketplace WordPress Theme

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *