توضیحات محصول


افزونه حرفه ای ایجاد QR کد و بارکد برای محصولات ووکامرس

افزونه YITH WooCommerce Barcodes and QR Codes می تواند در فروشگاه ووکامرس امکان ثبت خودکار کد QR و بارکد را فراهم کند. می توانید براحتی در صفحه محصول، در لیست خریدها، فاکتورها و… این بارکد ها را برای کاربران نمایش دهید. از قابلیت های کلیدی این افزونه می توان به تولید 9 مدل مختلف بارکد ، تولید بارکد برای محصولات قدیمی به صورت خودکار و تولید بارکد برای محصولات متغیر اشاره نمود. این افزونه توسط تیم  Yith برای فروشگاه ساز ووکامرس ساخته شده است که دیگر افزونه ووکامرس Yith بر روی سایت وردپرس تولز موجود است.

آپدیت شده به آخرین نسخه افزونه YITH WooCommerce Barcodes and QR Codes 2.0.9

این افزونه توسط تیم وردپرس تولز فارسی سازی شده است.

افزونه فارسی YITH WooCommerce Barcodes and QR Codes

افزونه YITH WooCommerce Barcodes and QR Codes

با استفاده از افزونه بارکدخوان ووکامرس می توانید برخی از مشکلات و اشتباهات اتوماسیون‌ها را از بین برد. در اکثر فروشگاه های فیزیکی که دارای فروشگاه اینترنتی نیز هستند به راحتی می توان با تولید بارکد برای تمام محصولات آنها را با کالای موجود در فروشگاه یکسان نمود و از اشتباهات پیشگیری نمود.

به همین علت است که سالیان بسیاری است که در شرکت ها و اتوماسیون های حرفه ای از بارکد جهت ردگیری کالاها استفاده می شود.

افزونه YITH WooCommerce Barcodes and QR Codes

افزونه بارکدخوان ووکامرس

از دیگر قابلیت های پلاگین YITH WooCommerce Barcodes and QR Codes این است که به شما اجازه خواندن و تولید بارکدها و کیوآر کدها را می دهد. به طور خودکار هم برای محصولات و هم برای سفارشات بارکد تولید می کند. به راحتی می توانید هر عمل خواندن بارکد را با یک عمل خاص ترکیب کنید تا اتوماسیون سازی شده و سرعت کارتان را بدون اشتباه بالا ببرید.

افزونه بارکدخوان ووکامرس

نظری بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *