افزونه وردپرس Yith WooCommerce Advanced Reviews

افزونه وردپرس Yith WooCommerce Advanced Reviews

افزونه نظرسنجی ووکامرس

یکی از عوامل مهم در پیشرفت کار استفاده از نظرات و یا دیدگاه مشتریان است. شنیدن نظرات مشتریان در خصوص محصول موجود بر روی سایت کمک شایانی به مدیران وبسایت ها می کند تا با براساس انتقادهای سازنده آنها در جهت بهبود سایت و فروش بیشتر تصمیمات بهتری بگیرد. به عنوان با ایجاد قسمت دیدگاه برای کاربران خود این امکان را بوجود می آورید تا آنها در یک فضای آزاد انتقاد و پیشنهادات خود را مطرح کنند و شما را مطلع سازند که نظر عموم مردم چیست. این فرآیند بسیار در بازخورد فعالیت و تصمیمات شما موثر است و باعث پیشرفت های چشم گیری خواهد شد البته اگر با دقت بررسی شود!
یکی دیگر از راه های نظرسنجی کاربران سایت استفاده از سیستم امتیازدهی ووکامرس است.

آپدیت شده به آخرین نسخه افزونه وردپرس Yith WooCommerce Advanced Reviews Premium 1.6.18

افزونه فارسی Yith WooCommerce Advanced Reviews Premium توسط تیم وردپرس تولز فارسی شده است و فایل های ترجمه آن نیز برای شما ارسال می شود.

افزونه وردپرس Yith WooCommerce Advanced Reviews Premium

در واقع افزونه نظرسنجی ووکامرس یک جدول هیستوگرام بوجود می آورد که می توانیم با کمک آن نظرسنجی به صورت امتیاز را راه اندازی کنیم. یعنی افرادی که به صورت ستاره ای نظر خود را اعلام می کنند نظرات آنها به صورت کلی به شکل یک جدول میله ای در می آید که یک جمع بندی کامل است. همچنین کاربران می توانند نظر خود را همراه با امتیازدهی وارد نمایند.

افزونه Yith WooCommerce Advanced Reviews Premium

خواندن نظر دیگر کاربران به مشتریان جدید سایت کمک بهینه ایی می کند تا براحتی بتوانند برای خرید محصول تصمیم بگیرند و آن را انتخاب کنند.

پلاگین Yith WooCommerce Advanced Reviews Premiumافزونه وردپرس Yith WooCommerce Advanced Reviews یک افزونه وردپرس ووکامرس می باشد که کاربران می توانند با استفاده از آن نقد و بررسی های خود را ایجاد کنند و به آن امتیاز بدهند و یا کاربرانی که محصول موردنظر خود را خریداری و از آن استفاده کرده اند دیدگاه شخصی خود را بنویسند و به محصول امتیاز دهند.

افزونه نظردهی وردپرس

آخرین تغییرات افزونه پریمیوم Yith WooCommerce Advanced Reviews Premium 1.6.18 :

  • اصلاح قابلیت موارد بیشتر در PrettyPhoto
  • بروزرسانی هسته افزونه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *