افزونه وردپرس Woocommerce Gift Manager

افزونه هدیه برای فروشگاه ووکامرس که برای مدیران فروشگاه های اینترنتی نوشته شده است تا با در نظر گرفتن هدایایی برای کاربران سایت، آنها را به خرید بیشتر از فروشگاه تشویق کند.

افزونه وردپرس Woocommerce Gift Manager  هماهنگ شده با ووکامرس امکاناتی را در اختیار مدیران فروشگاه قرار می دهد تا بتوانند محصول و یا خدمتی را علاوه بر محصول خریداری شده کاربر در مراحل خرید و پیش از پرداخت به آنها پیشنهاد دهد و به سبد خرید مشتری اضافه می کند.

آپدیت شده به آخرین نسخه افزونه Woocommerce Gift Manager 2.5

بطور مثال مدیر فروشگاه می تواند سناریویی را برای خرید تعریف کند و اگر کاربری خریدی بیشتر از ۲۰دلار انجام دهد به او یک کالای مجانی با ارزش ۲دلار پیشنهاد دهد و اگر بیش از ۵۰دلار خرید کرد کالایی با ارزش ۱۰دلار را به عنوان هدیه به کاربر بدهد. تمام این فرآیند فروش بصورت اتوماتیک توسط افزونه Woocommerce Gift Manager به ووکامرس اضافه می شود.

 Woocommerce Gift Manager

با کمک پلاگین وردپرس Woocommerce Gift Manager مدیر می تواند محصولات را دسته بندی کنند و هدیه مورد نظر را برای کابر تعیین کند.

 Woocommerce Gift Manager

افزونه  مدیرت هدیه ووکامرس مورد نظر دارای قابلیت انعطاف پذیری و سازگاری با دیگر افزونه های وردپرس را دارا می باشد.

 Woocommerce Gift Manager

از طرفی راه اندازی و پیکر بندی این افزونه برای کاربران بسیار راحت می باشد و به سادگی می توانند با آن ارتباط برقرار کنند.

 Woocommerce Gift Manager

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *